Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të parë. Ndonëse askush nuk dinte asgjë për këtë lajm, mediat kosovare konfirmojnë se këngëtarja tashmë është bekuar me një djalë.

Në rrjetet sociale ajo ka preferuar mos të ndajë asgjë, madje as barkun e rrumbullakosur përgjatë shtatzanisë. Pak dihet edhe për partnerin e saj, duke qenë se Shkurtja njihet si një ndër emrat më hermetik sa i përket jetës së saj private.

Advertisements

Mbetet për t’u parë nëse artistja do të zgjedhë të na prezantojë vetë me familjen e saj, tashmë të zgjeruar.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP