Të sht ëna me ar më zj arri janë dëgjuar këtë mbrëmje në qytetin e Shkodrës, afër rrethrrotullimit të “5 Heronjve”.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë teksa mësohet se policia ndodhet në vendngjarje.

Advertisements

Nga të dhënat e para dys hohet se është qëlluar në drejtim të një lokali që i përket efektivit të “Shqiponjave” Alfred Pjetri. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes apo nëse ka ose jo persona të lë nduar.

Shkodër/ Informacion paraprak

Më datë 22.12.2020, rreth orës 21:10, në vendin e quajtur rruga e Pompave të Ujit, fshati Dobraç, Shkodër, në rrethana ende të paqarta qël luar me ar më zj arri në drejtim të lokalit në pronësi të shtetasit A. P.

Advertisements

Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dë mtuar.

Në vendin e ngjarjes ndodhen shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Janë ngritur pika kontrolli në aksin rrugor dhe vijon krehja e zonës nga shërbimet e Policisë të DVP dhe të FNSH Shkodër

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP