Mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin e Alfred Lelës, në ‘Ora Neës’ , ishte aktori i njohur Laert Vasili. Si gjithmonë Vasili me tone të larta diskutoi në lidhje me temën që po flitej me të ftuarit e tjerë dhe në një moment ngatërron emrin e moderatorit.

Vasili tha emrin e Artur Zhejin, i cili ka kohë që është larguar nga ky televizion.

Advertisements

‘Unë në këtë studio jam sepse më ka ftuar Artur Zheji, dhe rrjedhimisht te ty e të falenderoj’- tha aktori duke u dukur i konfuzuar në ato momente.

MINUTA: 2:04

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP