Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max ka dhënë së fundmi një intervistë për një televizion gjerman, aty ku ka folur shqip.

Avës iu kërkua nga moderatorja që të fliste shqip. Këngëtarja ia nisi me prezantimin e vetes së saj teksa vuri theksin te flokët e saj ku tha se natyralet i ka të zeza.

Advertisements

“Si jeni të gjithë? Unë jam Amanda apo Ava Max.”– tha këngëtarja ndërsa gazetarja ia ktheu po në shqip: “Edhe je shumë e bukur!”

“Faleminderit, unë i kam flokët të zeza, nuk i kam bjonde.”- tha Ava duke qeshur.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP