Sezoni i festive është në prag dhe disa përdorues në Instagram kanë sjellë një trend të ri përsa i përket dekorimit. Tashmë nuk do të jetë e nëvojshme të keni një pemë Krishtlindje për ta zbukuruar por do të mjaftojë edhe një ananas.

Advertisements

Përveçse japin një frymë të re, është edhe komode pasi nuk do t’iu duhet shumë hapësirë.

LEXO EDHE:  Foto-Dje dhe sot, si ka ndryshuar ministrja e re e Ramës

Advertisements

Por ky nuk është i vetmi përfitim. Imagjinoni kohën, paratë, pastrimin. Të gjitha këto mund të kursehen dhe ananasin e zbukuruar mund ta vendosni kudo për të bërë edhe më festiv ambientin tuaj./ CNA.al

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP