Pas fotos ku shfaqej me një nga vajzat e Përputhen që bëri më shumë zhurmë në fillim të emisionit Arjoni mesa duket ka vendosur të shkaktoj të rmetin e rradhës.

Advertisements

Arjoni shprehu se Ana 1 e kishte mashtruar duke e bërë tê besonte se kishte rênë në dashuri me të, duke krijuar polemika dhe duke sjell dhe largiminne tyre nga emisioni pa një afat të caktuar.

Por mesa duket të jesh në qëndër të vëmendjes për Arjonin qënka e rëndësishme , pasi pak momente më parë një vajzë e njohur për rrjetet sociale për ‘bëmat’ e saja Serena Sula ka publikuar foto nga vaska të dy në pozicione er*tike.

Advertisements

Serena një vajzë që ka lënë njollë në showbizin shqiptarë për shkak të tw*rkut që shfaq kudo nëpër rrjetet sociale, për flirtet e shkurtra që ka patur me rrepista si Fero, Don Jon etj.

Mesa duket dashuria për Anën ka përfunduar dhe çifti më i ri sapo u vetëshpall./shqiperiaime

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP