Teksa drama në “Përputhen” vazhdon, as nga jashtë nuk po mungojnë zhvillimet.

Ish-konkurentja, Shqipe Hysenaj në një prononcim për Prive foli mbi fotografinë që publikoi ku supozohet se Andi dhe Tea njihen më herët se programi.

Advertisements

Ajo u shpreh se ka prova të tjera, përfshirë përgjime audio..

Mes tjerash, Shqpja deklaroi që sa herë të jenë të lumtur ajo do të nxjerrë gjëra të reja.

Prononcimi i saj i plotë, më poshtë.

Advertisements

Më shumë detaje në videon e mëposhtme:

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP