Emisioni Për’puthen mesa duket përveçse është çdo ditë në transmetim, nga e hënë në të premte, do të ketë një tjetër hapësirë.

Burime për ‘Anabel.al‘ bëjnë me dije se “Për’Puthen”, duke nisur nga data 3 janar, do të trànsmétohet prímetíme, saktësisht në orarin e “Portokallisë”.

Advertisements

Siç ndodh zakonisht, programi i humorit mbyll sezonin televiziv në mbrëmjen e ndërrimit të vitit për t’u rikthýer në mars.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements