Një ngjarje e r ëndë është regjistruar në Tiranë mesditën e sotme.

Advertisements

Sipas informacioneve paraprake nga policia, një 30 vjeçar është hedhur nga ura.

Njoftimi i policisë:

Advertisements

Me datë 23.12.2020, rreth orës 12:30; dyshohet se në gjendje të rën duar psikologjike, është vetëhe dhur nga ura e Institutit, shtetasi P.S., 30 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP