Shqipëria vendosi që të ndalojë prej ditës së nesërme të gjitha fluturimet me Britaninë e Madhe për shkak se atje është shfaqur një lloj mutacioni i koronavirusit shumë më agresiv.

Megjithatë sot nga Shqipëria dhe anasjelltas janë dy fluturime. Ndërkohë në 24 orët e fundit në vend u regjistruan 10 humbje jete dhe 422 raste te reja.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP