Ndonëse janë të ndarë prej kohësh, Majk Kaveli dhe Majlinda Zeka kalojnë momente nën shoqërinë e njëri-tjetrit, pasi kanë një djalë bashkë.

Ata takohen shpesh për hir të Roanit dhe mundohen që i vogli të mos e ndjejë mungesën e asnjërit prej tyre.

Advertisements

Së fundmi, fansat e reperit mendojnë se dyshja është rikthyer bashkë.

Majlinda postoi pak orë më parë një foto me djalin e tyre, e cila është shpërndarë më pas nga Majk në Instastory-n e tij.

Përveç kësaj, reperi e ka shoqëruar foton me ‘emoji’ me sy me zemra, ndërsa në foton e publikuar nga ish-partnerja e tij, ka komentuar me dy zemra të kuqe.

Advertisements

Disa javë më parë, familja e kaloi fundjavën duke shijuar borën e parë të këtj viti.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP