Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen rëndë makinat, dyshohet se janë plagosur disa persona.

vijon…

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP