Home Lajme Vogëlushja bie nga kati i 4-ët mbi borë, ngrihet në këmbë pa asnjë dëmtim dhe futet përsëri në shtëpi (Video)

Vogëlushja bie nga kati i 4-ët mbi borë, ngrihet në këmbë pa asnjë dëmtim dhe futet përsëri në shtëpi (Video)

0
Vogëlushja bie nga kati i 4-ët mbi borë, ngrihet në këmbë pa asnjë dëmtim dhe futet përsëri në shtëpi (Video)

Një mrekulli ka ndodhur në qytetin rus të Tomsk, ku një 6 vjeçare është rrëzuar nga kati i 4-ët i banesës së saj. Vogëluhja arriti të mbijetonte pa anjë dëmtim pasi ra mbi dëborë, siç shihet dhe nga pamjet e shpërndara gjërësisht në rrjetet sociale.

Vajza u ngrit sikur të mos kishte ndodhur asgjë, dhe u kthye brenda shtëpisë së saj.

Advertisements

Prindërit, të merakosur, e dërguan vajzën në spital pas rrëzimit, ku pas kontrollës së mjekëve doli se ajo kishte pësuar një dëmtim të vogël në kokë dhe bark.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP