Mbrëmjen e sotme stafi dhe konkurrentët e Përputhen janë mbledhur të darkojnë së bashku.

Në një video të autores Olsa Muhameti vihet re mungesa e Anës.

Advertisements

Pas debatit dhe shuplakës ndaj Fatjonit, duket se Ana nuk është bashkuar me grupin.

E pra duket se Ana po kalon një moment të vështirë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP