Chloe Ferry dhe Megan Barton Hanson kanë flirtuar nëpërmjet Instagram-it, pasi Ferry deklaroi se është bise.ksuale.

25-vjeçarja postoi një foto mahnitëse të saj e veshur vetëm me sytjena dhe krah saj shkroi: “Puthje të gjata”.

Advertisements

Chloe tërhoqi vëmendjen e ish-yllit të “Love Island”, Megan, e cila nuk i rezistoi dot dhe i bëri një koment të vogël për të treguar vlerësimin që ka ndaj saj.

Chloe bëri një tjetër koment ku shkruante “duke fli.rtuar”, krahas emoji-ve të syve.

Megan, 26 vjeç, ka zbuluar se kurrë nuk do të dilte më me një burrë tjetër pas marrëdhënies me ish-të dashurën Chelcee Grimes.

Advertisements

Chloe më parë tha se “mendon” se është bis.eksuale gjatë një bashkëbisedimi me fansat në Instagram në fillim të këtij viti dhe ka pranuar se është e hapur për të “provuar gjëra të reja”.

“Unë dua të gjej dikë tashmë, dua të stabilizohem, nuk dua të jem beqare. Jam mërzitur me të qenit beqare”- tha ajo gjatë një interviste të realizuar më parë.

Se me kë do donte të dilte, Chloe tha: “Unë do të pranoja këdo, këdo që është në dispozicion!”

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP