Home Lajme Nëna vr au babain me sqepar, flet vajza: I erdhi sh pirti në majë të hundës, , kanë 19 vite që nuk flinin bashkë…(E PLOTË)

Nëna vr au babain me sqepar, flet vajza: I erdhi sh pirti në majë të hundës, , kanë 19 vite që nuk flinin bashkë…(E PLOTË)

0
Nëna vr au babain me sqepar, flet vajza: I erdhi sh pirti në majë të hundës, , kanë 19 vite që nuk flinin bashkë…(E PLOTË)

Një 58-vjeçare që lloi për vd ekje bashkëshortin e saj, teksa ai po flinte gjumë.

Ngjarja ndodhi në Kurbin të Lezhës, ku Drane Deda v rau me sqepar burrin e saj 61-vjeçarin Llesh Deda.

Advertisements

Për këtë ngjarje të rëndë kanë folur edhe dy vajzat e Drane Dedës. Ata shprehen se nëna ishte fejuar me Llesh Deda në moshën 16-vjeçare pa dëshirën e saj. Ato kanë treguar se çifti për 19 vitesh nuk flinin më bashkë dhe flinin në dhoma të ndara.

Advertisements

Njëra nga vajzat që kishte shkuar në vendngjarjen është shprehur se babai kë.rc.ënonte vazhdimisht nënën me sqepar dhe e mbante atë vazhdimisht posht krevatit dhe kër.c.ënonte 58-vjeçaren.

“Nuk ishim në shtëpi. Unë kisha filluar punë me dy turne. E di ca ka ndodhur. Mora një taksi i kam gjetur në vendngjarje ka qenë edhe halla. Kam parë të gjithë skemën. Kur mbërrita unë ishin duke marrë babin dhe me ambulancën ikën në spitalin e Laçit. Ai se kishte humbur ndjenjat po ishte në gjendje të k.eqe dhe ishte i de.hur. Kishte 5 vite që nuk dilte, por pinte raki ne shtepi. Isha në gjendje sh.oku. Mamit i kishte ardhur shpi.rti në majë të hundës. Gjithmonë kanë patur grindje. Ka qenë 16 vjeçe kur e kanë fejuar pa dëshirën e saj. Ajo më tregoi se ai e kishte kë.rc.ënuar i pari. Babi mbante gjithmonë një sqepar dhe i thonte qe do te v.ras. Ata nuk flinin bashkë. Kishin afër 20 vite që rrinin në dhoma të ndryshme. Nëna ishte e de.tyruar të krynte aktin ek.strem ajo dh.un.ohej vazhdimisht nga babai,” thanë vajzat në emisionin ‘me zemër të hapur’.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP