Home Showbiz Këngëtari i njohur në ZI/ Medës i vdes tezja: Ike pa thënë lamtumirë, por gjithmonë do mbetesh në zemrën time

Këngëtari i njohur në ZI/ Medës i vdes tezja: Ike pa thënë lamtumirë, por gjithmonë do mbetesh në zemrën time

0
Këngëtari i njohur në ZI/ Medës i vdes tezja: Ike pa thënë lamtumirë, por gjithmonë do mbetesh në zemrën time

Në një postim në rrjetet sociale Meda thotë se dhimbja nuk do të shuhet sakaq shton se ajo do të mbetet gjithmonë në zemrën e tij.
KOSOVË- Këngëtari i njohur Mehdin Përgjeqaj i njohur si Meda ka humbur familar. Medës sot i ka vdekur tezja. Ka qenë vetë këngëtari që ka dhënë lajmin e trishtë. Në një postim në rrjetet sociale Meda thotë se dhimbja nuk do të shuhet sakaq shton se ajo do të mbetet gjithmonë në zemrën e tij.

“U ndave nga ne por malli dhe dhembja per ty kurr nuk do te shuhen tezja ime.
Gjithmon do te mbetesh ne zemren time edhe pse ike pa thene lamtumir, do te dua edhe me shume se sa te kam dashur!Zoti te dergofte në xhehnet.’ – shkruan ai krahas fotos me tezen.

Advertisements

https://www.instagram.com/p/CH478Fih0Gc/?utm_source=ig_embed

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP