Home Lajme E RËNDË/ Koronavirusi i merr jetën një tjetër personaliteti shqiptar, humb jetën profesori i Shkencave Gjeologjike

E RËNDË/ Koronavirusi i merr jetën një tjetër personaliteti shqiptar, humb jetën profesori i Shkencave Gjeologjike

0
E RËNDË/ Koronavirusi i merr jetën një tjetër personaliteti shqiptar, humb jetën profesori i Shkencave Gjeologjike

Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jetë.

Lajmi është bërë i ditur nga të afërmit e tij përmes rrjeteve sociale. Mësohet se profesori ka ndërruar jetë, si pasojë e infektimit me koronavirusi.

Advertisements

Noka ishte një personalitet në shkencën e gjeologjisë jo vetëm në Kukës, por në gjithë Shqipërinë. Personalitet i shquar në fushën e kërkimeve dhe studimeve gjeologjike./faxweb

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP