Home Lajme E rende! Koronavirusi i merr jetën 25-vjeçari në Greqi, mediat: Nuk vuante nga asgjë

E rende! Koronavirusi i merr jetën 25-vjeçari në Greqi, mediat: Nuk vuante nga asgjë

0
E rende! Koronavirusi i merr jetën 25-vjeçari në Greqi, mediat: Nuk vuante nga asgjë

Koronavirusi nuk po kursen askënd.

Një 25-vjeçar nga Serresi në Greqi ka humbur jetën mëngjesin e sotëm për shkak të koronavirusit duke u bërë kështu vik tima më e re e pandemisë në këtë vend.

Advertisements

Theodore Pavlidis, ndërroi jetë pas komplikacioneve të shkaktuara nga koronavirusi edhe pse nuk kishte sëmundje të tjera shoqëruese dhe mediat greke raportojnë se ishte mjaft i shëndetshëm.

Advertisements

Greqia është duke u përballur me një valë të dytë të egër të pandemisë, e cila ka vendosur në vështirësi të madhe spitalet e vendit.

Raportohet se në repartin e shërbimit intensiv të spitalit qendror të Selanikut është vetëm një vend i lirë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP