Home Koronavirus E rende! Dy persona me Covid-19 humbin jetën në Elbasan. Ja sa ka shkuar numri i vikt imave në këtë qytet

E rende! Dy persona me Covid-19 humbin jetën në Elbasan. Ja sa ka shkuar numri i vikt imave në këtë qytet

0
E rende! Dy persona me Covid-19 humbin jetën në Elbasan. Ja sa ka shkuar numri i vikt imave në këtë qytet

Dy persona raportohet se kanë humbur jetën në Elbasan si pasojë e Covid-19.

Rastet pritet që të bëhen publike nga ministria e Shëndetësisë në raporton e fundit.

Advertisements

Burime për “Panorama” bëjnë të ditur se personat që kanë humbur jetën nga koronavirusi janë një 85-vjeçar banues në lagjen “Beqir Dardha” dhe një 60-vjeçar në lagjen “Dyli Haxhire”.

Advertisements

Më dy vde kjet e fundit numri i vik timave në Elbasan ka shkuar në 63.

Ndërkohë në rang vendi që nga fillimi i pandemisë e kanë humbur betejën me koronavirusin 699.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP