Home Lajme E fundit! Infektohet me koronavirus një tjetër kryebashkiak në vend

E fundit! Infektohet me koronavirus një tjetër kryebashkiak në vend

0
E fundit! Infektohet me koronavirus një tjetër kryebashkiak  në vend

Situata e rënduar epidemiologjike në vend ka prekur disa rrethe të Shqipërisë, të cilët kanë regjistruar shifra të larta të të infektuarve.

Kryetari i Bashkisë Belsh, Arif Tafani është infektuar nga koronavirusi.

Advertisements

Mësohet ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se është karantinuar në banesë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP