Home Showbiz “Bota ime”/ Miriami publikon pamjet e ëmbla me dy të vegjlit…

“Bota ime”/ Miriami publikon pamjet e ëmbla me dy të vegjlit…

0
“Bota ime”/ Miriami publikon pamjet e ëmbla me dy të vegjlit…

Këngëtarja e dashur për publikun, Miriam Cani, ka hequr dorë përkohësisht nga muzika dhe i është përkushtuar totalisht rritjes së dy fëmijëve të saj, Amelisë e Duamit.

Shpesh, këngëtarja bukuroshe ndan me ndjekësit e saj të shumtë moment të ëmbla me dy të vegjlit. Mëngjesin e sotëm, Miriami ka publikuar në “Instagram”, një video shumë të bukur, ku në plan të parë janë fëmijët.

Advertisements

Fillimisht shfaqet Duami, i cili luan me këngëtaren, ndërsa Ameli shihet e shtrirë në divan. “Bota ime”, shkroi Miriami krahas videos së publikuar.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP