Gjatë 24 orëve të fundit në Greqi kanë rezultuar pozitiv me koronavirus, 2.581 qytetarë.

Numri i personave që kanë humbur betejën me virusin për ditën e sotme është 72, duke e çuar në 1.419 numrin e viktimave që prej fillimit të pandemisë.

Advertisements

Qeveria greke është duke përditësuar vazhdimisht masat për parandalimin e infektimeve por lufta kundër armikut të padukshëm, është definitivisht tepër e vështirë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements