Home Showbiz Armina Mevlani ndan FANTAZITË: Jetoja në Meksikë, serenada me ‘mariachi’ poshtë dritares

Armina Mevlani ndan FANTAZITË: Jetoja në Meksikë, serenada me ‘mariachi’ poshtë dritares

0
Armina Mevlani ndan FANTAZITË: Jetoja në Meksikë, serenada me ‘mariachi’ poshtë dritares

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka ndarë ndjesitë e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto, në të cilën ndan momente relaksi teksa dëgjon muzikë latine.

Në një prej fotove të shpërndara nga vetë ajo, Armina shkruan se në jetën e mëparshme ka jetuar në Meksikë, duke ndarë me ndjekësit edhe mendimet romantike.

Advertisements

“Betohem se në jetën e shkuar jetoja në Meksikë dhe burri që më dashuronte më dedikonte serenada me mariachi poshtë dritares,“-shkruan ajo krahas fotos.

Advertisements

Të jetë bërë xheloz Shkëlzeni vallë?

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP