Home Jetë dhe Stil “Adhuroj familjet e mëdha”/ Këngëtari latin dhe partneri i tij dëshirojnë të zgjerojnë familjen. Ricky Martin: Jemi gati për fëmijën e pestë

“Adhuroj familjet e mëdha”/ Këngëtari latin dhe partneri i tij dëshirojnë të zgjerojnë familjen. Ricky Martin: Jemi gati për fëmijën e pestë

0
“Adhuroj familjet e mëdha”/ Këngëtari latin dhe partneri i tij dëshirojnë të zgjerojnë familjen. Ricky Martin: Jemi gati për fëmijën e pestë

Ata janë prindër të katër fëmijëve por së fundmi sipas mediave të huaja ata duan që të lindin dhe një fëmijë tjetër.
SHBA- Këngëtari Ricky Martin dhe bashkëshorti i tij, Jwan Yosef po mendojnë që zgjerojnë sërish familjen. Ata janë prindër të katër fëmijëve por së fundmi sipas mediave të huaja ata duan që të lindin dhe një fëmijë tjetër.

“Disa njerëz mendojnë se jam i çmendur, por unë dua një familje të madhe dhe kam disa embrione që më presin. Adhuroj familjet e mëdha. Jam me shumë fat për familjen që kam krijuar. Shumë njerëz mund të më quajnë të çmendur, por unë i adhuroj familjet e mëdha.”-ka thënë ylli i muzikës latine Ricky. Ndër të tjera shtoi se vajza e tij është mbretëresha e shtëpisë.

Advertisements

Ricky është shprehur se dhe bashkëshorti i tij Yosef pret me padurim për një fëmijë të pestë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP