Një aks.ident ka ndodhur në Fier.

Nga një video e dërguar në redaksinë e Top Channel , duket sesi makina pas aks.dentit ka përfunduar përmbys në një nga rrugët kryesore në qytet.

Fatmirësisht nga aks.identi nuk raportohen të lënduar.

Shkak i aks.identit mendohet se ka qenë shpejtësia e lartë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP