Një person është arr estuar mbrëmjen e së shtunës nga Policia e Vlorës. I riu ishte në kërkim si autor i disa gr abitjeve në Palasë, ndërsa aku zohet edhe për përdh unimin e disa grave të moshuara në zonën e Himarës.

Në momentin e arr estimit nga policia identiteti i tij është mbajtur i fshehur, ndërsa kokën e kishte të mbuluar me një th es të zi plastmasi.

Sikurse raporton News 24, autori i dyshuar është identifikuar nga kamerat e sigurisë së një prej banesave që ka gra bitur. Identiteti i tij nuk bëhet i ditur , ndërsa mësohet se në dë shminë që ka dhënë në komisariat, ai e ka mohuar përfshirjen në këto ngjarje./Opinion

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP