Astrologia e njohur shqiptare, Meri, ka publikuar sot horoskopin e kësaj fundjave për të 12 shenjat. Meri tërheq vëmendjen e të lindurve në muajin që i përket shenjës Luani: Një propozim ne çështjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur për te qene i vërtetë. Do jete një kurth ne te cilin po rate e vështirë se ia dilni dot.

E Shtune dhe e Diele, këto dite bujaria dhe dhënia me gjithë shpirt behet me kujdes dhe kontroll dhe aty ku ka me shume prioritet. Ne jetën normale mund te kemi ndikim ne alkool, ilaçe dhe kujdes nga sportet e detit. Ne jetën personale do ketë romantizëm por kujdes ku do investoni ne ke marrëdhënie.

Dashi Nje zhgënjim ne lidhje me punën ose një takim romantik po qe nuk do ketë ecuri te mëtejshme dhe do ngelet aty duke ju sjell trishtim. Kujdes ne investime qe lidhen me punën

Demi Një zhgënjim direkt ne jetën erotike, e cila do ndikohet nga nje person qe ka te beje me shoqërinë tuaj dhe qe do ndërhyj qe ju te bëni zgjedhjen e gabuar. Dikush do ju çojë ne një vend qe do zhgënjeheni

Binjakët Çdo gjë qe lidhet me karrierën tuaj këtë periudhe do jete një manipulim apo një oferte qe ju sjell një zhgënjim total. Kujdes me shitblerje e pasurive te patundshme dhe ndryshimin e punës apo një martese

Gaforrja Punët e vogla do marrin një drejtim pozitiv dhe ne momentin qe do kërkoni te kapërceni përtej detit aty do fillojnë zhgënjimet e mëdha. Kujdes udhëtimet

Luani Një propozim ne çështjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur për te qene i vërtetë. Do jete një kurth ne te cilin po rate e vështire se ia dilni dot

Virgjëresha Sot do ju ofrojnë një propozim bashkëpunimi apo martese ne thelb te se cilës ka shume manipulim, paqartësi dhe mjegullnaje. Ju do bini ne ëndërrim te thelle jashtë realitetit komplet

Peshorja Një prapaskene ne lidhje me jetën personale mund te behet një pike e dobët ne lidhje me punën tuaj. Gjithsesi ju pret një fundjave shume romantike me takime te fshehta

Akrepi Duhet te shikoni me shume punën tuaj dhe llogarite tuaja duke mos u ndikuar ne aspektin erotik per te shpenzuar apo udhëtuar drejt një te dashuri apo te dashure

Shigjetari Merruni me formalitetet e karrierës dhe publicitetit tuaj. Ose vendosni për jetën tuaj personale për një lidhje, por qe ne kushtet ku jetoni mund te dalë një zhgënjim

Bricjapi Pritshmëritë tuaja do jene shume te mëdha, por realisht ajo qe do vijë do jete konkrete jo thjesht ajo çfarë keni ëndërruar ju, por ajo çka mund te jetohet

Ujori Ne kulmin e kërkimit te dashurisë se punës dhe te fitimit te madh ne te njëjtën kohe. Por këto janë kontradiktore pasi punën do ta doni sinqerisht kurse fitimet i doni më manipulim

Peshqit Keni mundësi te rregullimit te marrëdhënieve, por asnjëherë nuk do futeni dot ne boten dhe shpirtin e dikujt qe ju ka përjashtuar për fajin tuaj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP