Moderatojra e dashur për publikun, Bieta Sulo prej kohësh është pjesë e pandashme e ekranit të Top Channel, me emisionin pasdites “Ftesë në 5”.

Bieta është pjesë e të njëjtit televizion prej 15 vitesh, por në fillesa nuk ka qenë kaq e vlerësuar sa tani.

Gjatë emisionit të kësaj të mërkure, Bieta tregoi se puna e saj e parë ka qenë në “Top” dhe rroga e parë ishte 350 mijë lekë të vjetra.

“Unë e kam nisur në “Top Channel” para 15 vitesh dhe rroga e parë ka qenë 350 mijë lekë të vjetra”, u shpreh Bieta.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP