NJOFTIMI I PLOTË:

Tiranë

Advertisements

Identifikohet dhe arr.estohet në kohë rekord, autori i dyshuar i zja.rrvënies në fshatin Prush, Njësia Administrative Vaqarr.

Specialistët për Hetimin e Kr.imit në Komisariatin e Policisë Nr.6, pas marrjes së njoftimit se në fshatin Prush, Njësia Administrative Vaqarr, kishte rënë zja.rr dhe ishin dj.egur një sipërfaqe e konsiderueshme e pyllëzuar, menjeherë kanë organizuar punën për të bërë dokumentimin e plotë të kësaj veprimtarie kr.iminale.

Si rezultat i provave të grumbulluara u bë e mundur identifikimi, kapja dhe arr.estimi në flagrancë për veprën penale “Shk.atërrim i pronës me zja.rr” i shtetasit I.A., 57 vjeç.

Advertisements

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP