75 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm COVID-19.

Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me numrin e të shëruarve që nga fillimi i pandemisë që shkon në 6569.

Advertisements

Ndërkohë pritet që pas pak Ministria e Shëndetësisë të përditësojë situatën e COVID në vendin tonë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP