Demi Rose ka pro vokuar ndjekësit me fotot e fundit.

Modelja e famshme, Demi Rose, sa herë që poston diçka në rrjete sociale tërheq vëmendjen e ndjekësve në mënyrë maksimale, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi. Atë e ka ‘tradhtuar’ veshja dhe të pa smet i duken shumë qartë në fotot e postuara.

Demi ka marrë disa poza dhe në secilën dukej më se ksi se në tjetrën.

Ajo është aktive në Instagram dhe asnjëherë nuk mungojnë imazhet e tilla.

Advertisements

View this post on Instagram

My two moods 😉💕 @boohoomanofficial

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP