Ilustruese

Një ngjarje e rë ndë ka ndodhur sot pasdite në qytetin e Kavajës.

Advertisements

Raportohet se një burrë 41-vjeçar është gjetur i mb ytur rreth orës 17:20 të pasdites, në plazhin e Gjeneralit.

Shtetasi E.M., 41 vjeç ishte futur për t’u larë, por është mb ytur, në rrethana ende të paqarta.

Policia dhe grupi he timor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj tr agjedie.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP