Enca solli fotografi prov okuese e veshur me këmishë nate.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo të re që ka rreth saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka bërë të ditur se ka th yer këmbën, andaj është detyruar t’i nënshtrohet një operimi, i cili rezultoi me sukses.

Edhe pse ende e ka këmbën e fashuar, artistja nuk i kursen pozat pro vokuese për fansat e saj të shumtë dhe njësoj veproi edhe së fundi.

Ajo ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me këmishë nate të hapur tek gj oksi.

“-Të të puth pak?
-Të më puthësh shumë🥰
(Sa me shume te besh swipe, aq me e lumtur behem😂 1,2,3,4 or 5?)”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Enca është “Br eak Do wn” në duet me Don Xhonin, këngë me të cilën kanë marrë 10 milionë klikime në kanalin YouTube.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP