Personazhet publikë publikojnë shpesh fotografi nga fëmijëria, por kurioziteti i publikut vazhdon të jetë i madh për transformimin e tyre.

Një ndër ta edhe Robert Berisha, i cili duket se është bërë nostalgjik për kohën kur ishte në fëmijë dhe ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi kur ishte në adoleshencë.

Advertisements

Edhe pse vitet kanë kaluar, këngëtari nuk duket se ka ndryshuar shumë në pamje.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP