Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë prezantuar së fundmi këngën e tyre më të re të titulluar “Dy Zemra”, ndërkohë që komentet kanë qenë të shumta.

Në llogarinë në Instagram të këngëtarit Butrint imeri, jë komentues ka bërë “tagg” burrin e Norës, Robert Berishën”, duke folur për paraqitjen tërheqëse të Norës në klip.

Advertisements

“… tash lirisht veç i vnon dëgjueset edhe e lshon naj konge te Mentor Kurtishit edhe vuj se kjo jete sish pas kon e bame per mu knaq”, ka shkruar komentuesi.

I menjehershëm ka qenë reagimi i Robertit, i cili e ka fyer komentuesin.

“…spo me len nona jote me vujt, qaq po me rrin gati saqë mendja s’ta merr”, i shkruajti Roberti.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP