Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi ka publikuar në rrjetet sociale disa pamje nga dita e parë e shkollës në kryeqytet.

Vokshi ka akuz uar qeverinë se nuk ka marrë asnjë masë për zbatimin e protokollit të sigurisë Anti-COVID.

Advertisements

“Propaganda e Kryeministrit Rama vs Realiteti nê shkolla këtë fillim viti.

Përkundët fotove të përzgjedhura nga Kryeministri, situata në shumë shkolla është krejt ndryshe. Kjo është shkolla Gustav Mayer në Tiranë. Mungesë organizimi nga ana e shkollës që ka cuar në grumbullime prindërish e nxënësish… asnjë mundësi për respektim të protokollit të sigurisë së shëndetit”.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP