Maqedonia e Veriut ka regjistruar një bilanc të rënduar në 24 orët e fundit sa i përket situatës së COVID-19.

9 vi ktima janë shënuar së fundmi në shtetin fqinj, një nga shifrat më të larta të regjistruara ndonjëherë në Maqedoninë e Veriut.

Po ashtu ka dhe një kapërcim të të infektuarve, nga 37 që ishin dje në 98 sot.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP