Tre makina janë përfshirë në një aks ident në Elbasan mëngjesin e sotëm.

Nga përpl asja kanë mbetur të lënduar 2 persona identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Shkak i përpl asjes ka qenë parakalimi i gabuar i njërës makinë.

Përpos 2 të lënduarve, 3 makinat kanë pësuar dëme të mëdha.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP