Këngëtarja e njohur Fifi ka humbur shumë kilogramë nga pesha e saj jo për faktin e nuk ndihej mirë me trupin që kishte, por për arsye shëndetësore.

Pas këtij ndryshimi në rrjete sociale nuk kanë munguar fotot e transformimit drastik.

Advertisements

Fansat e kanë pëlqyer pamjen e re të këngëtares dhe e komplimentojnë vazhdimisht për këtë ndryshim.

Në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Fifi shfaqet me flokë të gjatë bjond dhe një kapele rozë mbi kokë.

View this post on Instagram

Dress from: @chicmeofficial

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP