Ditën e sotme rreth 480 mijë nxënës nisin vitin e ri shkollor. Që prej orës 08:00 të mëngjesit nxënësit u janë drejtuar institucioneve arsimore, për të nisur procesin mësimor.

Ndërkohë, në një nga shkollat e kryeqytetit është shfaqur edhe deputeti Kujtim Gjuzi. Siç shihet qartë edhe në fotot e publikuara nga Dosja.al Gjuzi futet në oborrin e gjimnazit “Andon Zako Çajupi”, por nuk ka vendosur maskë.

Advertisements

Foto të Kujtim Gjuzit:

Po kështu, deputeti nuk respekton as distancimin social, pasi kalon përmes nxënësve dhe prindërve. Nuk dihet ende arsyeja e vizitës së Gjuzit në këtë shkollë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP