Stresi është një nga reperët shqiptarë që është bërë pjesë e shumë sherreve të ndodhura në Tiranë, mes bandave apo dhe kolegëve të tij. Sikur mos të mjaftonin këto Stresi ka përfunduar dhe në b urg, është ar ratisur e kërkuar nga shteti.

Tashmë ai është fokusuar te muzika e duket se ka gjetur qetësinë. Mirëpo nuk harron dhe ato që iu është dashur të kalojë në jetë, dhe këtë e tregoi së fundmi në një postim në Instagram.

Advertisements

Reperi ka postuar një foto të tijën dhe e ka shoqëruar me një shkrim ku thotë se ndonjëherë nuk mjafton të jesh i mirë për të mundur ligësinë, por shton se ai ia ka dalë ta mundë të keqen, duke krijuar një mur ndaj keqdashjeve.

“Ndonjehere Nuk mjafton te jesh vec i mire per te mundur ligesine! Gjithesesi e keqja te lodh por une ja kam dale ta mund ate perhere! Kam krijuar nje lloj muri ndaj komenteve negative, keqdashjeve, pabesive Etj ! Kam pare vde kjen me sy e jam gjalle, jam bur gosur aty kam gjetur miq e armiqt i kam kthyer ne miq te mire, kam humbur beteja por asnjehere lu ften kam humbur njerez te shpirtit, jam rrezuar e ngritur gjithenje me i forte…! Te gjitha keto kane bere qe Zemra ime te rrahe me fort e te pulsoje Vec dashni per ju qe me doni e suportoni perhere njesoj! Per te tjeret e dine vete, kam vec keqardhje per ju! Zoti u dashte e u falte”- shkruan Stresi.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP