Një aksident tragjik është shënuar mbrëmjen e sotme në dalje të tunelit të Elbasanit, ku 2 persona kanë humbur jetën dhe 2 të tjera kanë mbetur të plagosura. Një makinë tip ‘Benz’ më targa AB 209 AD ka goditur nga pas një makinë tip ‘volkswagen’, me targa AA 409 VE.

Zbardhen emrat e viktimat e aksidenti tragjik në Tiranë-Elbasan. Dy vajzat që humbën jetën janë Lusinda Garunja dhe Xheneta Qallia,banuese në Shkodër./shqiptarja

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements