Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti duket se është në pritje të ëmbël.

Edhe pse është treguar e kujdesshme që lajmin ta mbajë larg mediave, fototo e fundit gjatë inspektimit të shkollës së LAlmit në Vaqarr e tregojnë deputeten me barkun e rrumbullakosur.

Advertisements

Ky do të jetë fëmija i dytë i Gjylametit, pasi ajo është nënë e një djali 10 vjeçar.

Tashmë mbetet vetëm që edhe deputetja ta konfirmojë lajmin, pasi mediat ia zbuluan të ‘fshehtën’.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP