Mëngjesin e sotëm, rreth orës 07:21, në autostradën Tiranë-Durrës, në një autoservis është gjetur i pajetë roja i turnit të tretë shtetasi Y. D., 58 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dh une dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements