Kur ka vetëm pak javë që moderatorja hyri në tregun ndërkombëtar të muzikës, pasi solli një bashkëpunim me Jay Santos, dyshja nuk janë më bashkë.
TIRANË– Moderatorja Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj, njëkohësisht menaxheri i saj, duket se i kanë dhënë fund lidhjes, pas më shumë se katër vitesh. Kur ka vetëm pak javë që moderatorja hyri në tregun ndërkombëtar të muzikës, pasi solli një bashkëpunim me Jay Santos, dyshja nuk janë më bashkë.

Të jetë vallë ndërkombëtarëzimi arsyeja?

Advertisements

https://www.instagram.com/luanavjollca/?utm_source=ig_embed

Këtë nuk dimë ta themi, por ajo që bie në sy, është se si Luana, ashtu edhe Krenari, nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP