Shumica prej nesh e dinë se mjalti mund të përdoret për të lu ftuar gripin dhe për t’i dhënë shkëlqim lëkurës sonë, por a e dinit se shkencëtarët e quajnë atë një super- ushqim për shkak të vlerave të pafundme që ka?

Nëse konsumoni vetëm një lugë mjaltë para se të flini, do të befasoheni nga mrekullitë që do të filloni të shihni në trupin tuaj.

1.Mjalti ju ndihmon për një gjumë të mirë, pa mankthe

2.Ul presionin e gja kut

3.Përmirëson ndjeshëm sistemin tuaj imunitar

4.Trupi juaj do të fillojë ta djegë më shpejt dhjamin, pasi të keni konsumuar mjaltë

5.Gripi për ju do të jetë tashmë një ëndërr e keqe

6.Për lëkurën tuaj, mjalti do të funksionojë si një krem anti-rrudhë

7.Do jeni më pak të predispozuar për t’u prekur nga depr esioni.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP