Përmes një komenti që ka lënë në foton e një prej anëtareve të familjes Hoxha që zotërojnë Top-Channel, Roza ka shprehur këtë dëshirë.

TIRANË– Moderatorja Roza Lati i ka kërkuar blogeres së njohur Lori Hoxha që t’i jaoë dhuratë 100 mijë euro. Përmes një komenti që ka lënë në foton e një prej anëtareve të familjes Hoxha që zotërojnë Top-Channel, Roza ka shprehur këtë dëshirë.

Advertisements

“Më tha dikush që nëse shpreh dëshirën tëndë në një koment poshtë kësaj fotoje, të realizohet,”– shkruante Lori në një prej fotove që publikoi në profilin e saj në Instagram.

Kështu, për t’ju realizuar dëshira, moderatorja Roza Lati, mori guximin dhe komentoi.

“100 mijë euro tek çanta e Rozës,”- shkruan moderatorja në koment.

Advertisements

Lori Hoxha nuk i ka kthyer përgjigje deri më tani. Nuk dimë të themi nëse blogerja ka ndërmend t’ia realizojë këtë dëshirë moderatores, apo jo.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP