Sot partnerja e aktorit të humorit Olsi Bylyku ka festuar 23-vjetorin e lindjes.

Mbrëmjen e djeshme, Egli ka organizuar një festë ku ka patur të ftuar familjarë edhe figura publike.

Advertisements

Nën shoqërinë e muzikës duket se festa ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit. Por, pas festës vëmendjen na e tërhoqi urimi i aktorit për Eglit.

Olsi ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto me partneren, për të cilën ka zgjedhur fjalët më të ëmbla!

“Gezuar Ditelindjen Diamant qe me ndricove shpirtin”, janë fjalët e tij.

Advertisements

 

View this post on Instagram

 

Gezuar Ditelindjen Diamant qe me ndricove shpirtin ❤️ @eglitakoooo

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP