Një aksident i rende ka ndodhur kete mengjes ne Kamez, ku nje makine eshte perpla sur me shtyllen.

News 24 raporton se si pasoje e perpla sjes eshte pla gosur shoferi.

Advertisements

Mesohet se ai eshte derguar me urg jence ne spitalin e Traumes, nderkohe qe pritet nje njoftim edhe nga policia per aksidentin.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements